In

Labai daug Pirkinukų...Huge haul :)

Sveikutės,

Šį kartelį grįžtu su daug daug informacijos apie produktus ir dideliu pirkinukų haul :) Viskas iš kosmetikos priemonių, daug naujovių man. Iš tiesų, tai ne visada jau prisimenu užfiksuoti, ką naujo nusiperku, reiktų taisytis :) Tų pirkinukų yra gerokai daugiau, bet tikrai, kai kurie jau pasimiršę senai... Na, bet šis haul'as tikrai didelis, dauguma yra šešėliai, tad pamatysite kaip jie atrodo ant odos, o apžvalgą padarysiu jau kitam poste (sekmadienį) :) Tad pradėsiu, nes labai jau daug visko :) Kaip visada, lauksiu jūsų komentarų, klausimų ir kitų pastebėjimų :)


Taigi, vienas užsakymas buvo iš "Mary Kay"( o jau dėžutės grožis...), o kitas užsakymas iš "Dauglas" internetinės parduotuvės...    
                                                                                                                   Taigi, pirmasis rinkinukas broliui, taip jis yra bandęs jau ankščiau ir jo atsiliepimai buvo puikūs apie šį produktą, tad jis nusprendė įsigyti ir vėl. Šis rinkinys yra skirtas spuoguotai odai.
Naudojant Mary Kay® bandomąjį rinkinį nuo spuogų patirkite visas naudas, kovojančias su spuogais. Sistema:
Pašalina riebalų perteklių.
Sumažina vykstančius uždegiminius procesus.
Sumažina porų matomumą.
Sumažina blizgėjimą.
Tinka jautriai odai.
Rinkinį sudaro:
Valomoji želė nuo spuogų yra lengva valomoji želė, kuri greitai pavirsta minkštomis putomis ir pašalina riebalų perteklių.
Serumo nuo spuogų sudėtyje yra 2% salicilo rūgšties, raminančios, augalinės kilmės šilkinės formulės, kuri padeda sumažinti aknės požymius ir apsaugo nuo naujų komedonų atsiradimo.
Tikslinė emulsija nuo spuogų yra tikslinga, augalinės kilmės formulė su salicilo rūgštimi, kuri padeda sumažinti aknės požymius ir apsaugo nuo naujų komedonų atsiradimo.


Kitas odos priežiūros rinkinukas skirtas brolio draugei, kuri taip pat turi problemų su oda, tačiau jos amžiaus oda dar labai jauna, todėl šis specialus rinkinukas skirtas iki 25 metų amžiaus.
Odos priežiūros linija Botanical Effects™“ - savybės:
dermatologiškai ištirti produktai nedirgina jautrios odos
sudėtyje nėra jokių sintetinių dažiklių
bekvapiai
hipoalerginiai
aplinkai draugiški įpakavimas
Poveikis:
valo poras
atstato odos spindesį ir atgaivina
suteikia odai matinį atspalvį
pasižymi antibakteriniu poveikiu
švelniai šveičia
neįtikėtinai gaivina
Tinka :
odai, kuriai reikia valymo ir porų atblokavimo
moterims, kurių oda yra linkusi blizgėti
odai, praradusiai natūralią pusiausvyrąSau įsigijau šiuos skaitalus. Tai atspalvis, kuris tinka visiems metų laikams bei visiems odos atspalviams. Tikrai likau labai jais patenkinta. Tai vienas iš mano favoritų :) love it :)
Mary Kay® Sheer Dimensions™“ šviesinamoji pudra iš specialios jubiliejinės kolekcijos sukuria tikrai kokybišką naujos dimensijos spalvą. Prabangi formulė paryškindama Jūsų gražiausias savybes, sukuria skaidrią, skaisčią veido spalvą. Spalva yra labai skaidri, todėl kiekvienas atspalvis puikiai tinka kiekvienam odos atspalviui. NaudojantMary Kay® Kabuki teptuką iš specialios jubiliejinės kolekcijos, kuris yra parduodamas atskirai, yra paprasta sukurti tokį efektą, kokio pageidaujate. Madingas kompaktinės dėžutės dizainas gali tapti puošniu madingu aksesuaru.
Turtinga formulė sukuria ploną, skaisčią, tobulą veido spalvą.
Paryškina gražiausias savybes.
Spalva yra labai gryna, todėl kiekvienas atspalvis puikiai tinka kiekvienam odos atspalviui.


Deja, kaip matote, atkeliavo šis bronzantas suskilęs :( Šią pudrytę užsisakė mano draugė, bet iš vieno prisilietimo, tikrai likau labai sužavėta produktu. Spalvą galima padaryti intensyvę, jeigu to norisi, veidui puikiai priduoda šilumos efekto, nėra orandžinė. Ši pudrytė atsirado mano busimų produktų saraše :) Kaip ir skaistalai taip ir ši pudra sklaidosi labai gerai.
Turtinga formulė sukuria ploną, skaisčią, tobulą veido spalvą
Paryškina gražiausias savybes.
Spalva yra labai gryna, todėl kiekvienas atspalvis puikiai tinka kiekvienam odos atspalviui.
Permatoma biri pudra:
Lengva, tinka kiekvienam odos tipui, taip pat jautriai. Suteikia odai nuostabų, natūralų skaistumą. Nesikaupia porose ir raukšlėse. Vienintelis dalykas, kurį, panaudojusi šiąpudrą, pamatysite tai makiažas, kuris visą dieną atrodo nepaprastai šviežiai.
Tai daugiafunkcinė pudra.  Ji užtikrina permatomą užbaigimą, kuris tinka.kiekvienam odos atspalviui.
Naudojant šią pudrą, nereikia rūpintis odai.tinkančio atspalvio parinkimu.
Ji yra lengva, natūrali ir minkšta lyg šilkas.
Pudra visą dieną kontroliuoja negražų odos blizgėjimą.


Tušas vėl gi draugei, tai tik iš pakuotės išėmiau, o šepetėlį galima matyti ant pakuotės. taigi atsiliepimą teks vėliau parašyti :)


Permatoma biri pudra:
Lengva, tinka kiekvienam odos tipui, taip pat jautriai. Suteikia odai nuostabų, natūralų skaistumą. Nesikaupia porose ir raukšlėse. Vienintelis dalykas, kurį, panaudojusi šiąpudrą, pamatysite tai makiažas, kuris visą dieną atrodo nepaprastai šviežiai.
Tai daugiafunkcinė pudra.  Ji užtikrina permatomą užbaigimą, kuris tinka.kiekvienam odos atspalviui.
Naudojant šią pudrą, nereikia rūpintis odai.tinkančio atspalvio parinkimu.

Ji yra lengva, natūrali ir minkšta lyg šilkas.


 Darbo knyga :)
 Tai dar vienas mano apsėdimas, jų tikrai nebus per daug :) Man tai labai reikalingas daiktas, kuris mane priverčia planuoti savo laiką, pasižymėti svarbiausius įvykius, tad ši knyga tikrai puiki :) 

 O čia buvo keletas šešėlių spalvyčių, kurious įsigyjau :) Kokybė puiki, tekstūra labai lengva, tokie minkšti ir kreminiai. Nuotraukose kai kurie netrodo labai pigmentuoti, bet tik todėl, kad aš labai lengvai pirštuku paliečiau ir brėžiau ant rankos. Visi tikrai gerai pigmentuoti. Dauguma šešėlių matiniai. Labai patiko.
Mary Kay® Mineraliniai vokų šešėliai yra populiarūs dėl riebalus sulaikančių savybių, patogaus naudojimo, puikaus padengimo ir sukibimo su oda. Ši ilgai išliekanti, neišblunkanti, mineralinio pagrindo formulė vienu brūkštelėjimu suteikia lengvą, sodrią spalvą, kuri atrodo natūraliai švytinti ir atrodo žaviai prie visų atspalvių odos. Tinka jautriai odai ir jautrioms akims, tinka nešiojančioms kontaktinius lęšius. Oftalmologiškai ištirtas.
Ši ilgai išliekanti, neišblunkanti, mineralinio pagrindo formulė vienu brūkštelėjimu suteikia lengvą, sodrią spalvą, kuri atrodo natūraliai švytinti ir atrodo žaviai prie visų odos atspalvių.
Lengvai ir tolygiai pasidengia.
Sudėtyje yratamino A, C ir E, kurie apsaugo nuo raukšlių, kurių atsiradimą skatina laisvieji radikalai. Sugeria riebalus. Apsaugo nuo subėgimo į raukšles. 
Dėklas puikiai telpa į Mary Kay® Kompaktinę dėžutę.
Spalvos, tinkančios kasdieniam naudojimui, buvo parinktos profesionalių makiažo meistrų.  


Kitas nedidukas pirkinukas buvo Lorial True Matchmakiažo skystas pagrindas. Tiesa, spalvytė man truputėlį tamsoka. Bet manau, kad sumaišiusi su kita pudra galėsiu ją naudoti. O kita prekytė, tai skystas muilas. Labai jau puikaus kvapo. Ir gavau kelis mėginukus, būtinai padarysiu atsiliepimą. Ir paskutinė priemonė- gelinis akiųpravedimas- tiesiog tobulas, jis iš RIMEL. Išsami apžvalga bus greitai :) Tad labai ačiū, kas skaitėte. Iki kitų susitikimų :) XOXOXO

Related Articles

Post a Comment