In

Apžvalga ir bandymas: Benefit Roler lash tušas

Sveiki, užsukę į mano blogą :)

Jūsų visų vis daugėja ir tikrai jaučiuosi dėkinga kiekvienam, kuris žiūri mano kanalą ir užsuka čia :) Tad labai norėjau jums padėkoti- AČIŪ.

Kai jau minėjau praitame savo poste, turiu gyvenime daug daug įvykių, kurie tiesiog vyksta mano gyvenime ir keičia visą situaciją žaibišku greičiu, bet noriu jus dar truputi pakankinti ir patempti gumą :) Beabejo pasakysiu ir jums, bet dar keli labai svarbūs darbai turi būti nudirbti prieš dideles naujienas :))) Na bet šiandien atskleisiu vieną esminį dalyką, kuris truputėli pakeis mano gyvenimo tiekmę: balandžio pirmąją dieną grįžtu į Lietuvą, kuriam laikui... Smagu- tiek šventes sutiksiu su tėvais, tiek mano grįžimas daug įtakos padarys mano kanalo veiklai :) Tikiuosi, pastebėjote, kad jau filmukai keliami kiekvieną pirmadienį- taigi aš labai patenkinta :) Tikiuosi ir jūs? Lauksiu jūsų atsakymų ir įvertimų, kaip visada.

Na, gana jau man čia plepėti ir taip jau išsiplėčiau, o dabar pakalbėsiu, apie jau spėjusį tapti mano mėgstamuku- Benefit Roler lash tušą. Taip, netgi mano blakstienas, kurios neturi nei ilgio, nei tankio, nei riestumo- jis tiesiog tobulai pariečia, patankina ir pailgina. Kad išgauti tokį efektą, ankščiau naudojau du tušus, kaip minėjau video, o dabar man jo reikia vieno :) Jis jau pas mus UK pasirodė senai ir pilno tušo kaina- 19.99 svaro. Tai yra vidutinė kaina geros firmos tušo, tačiau aš sakyčiau jis vertas šios kainos, bet vieną iš tušų, kurį naudojau prieš šį- man jo užtenka 4-5 mėnesiams, naudojant kas dien, tai man atrodo jis yra vertesnis daugiau pagyrų. Bet kokiu atvėju, tikrai rezultatai įspūdingi, tušas išsilaiko visa dieną, nebyra ir lengvai nusivalo, be blakstinų rietiklio jas pariečia, tankina ir ilgina. Šepetėlis riestas su daug mažyčių šešelių ir plastikinis. Na, o dabar kviečiu pasižiūrėti į nuotraukas, kaip tai atrodo ir filmuke bus matyti pats veiksmas. Tikiuosi patiko ir lauksiu įvertinimų :)))


                                                         Mano blakstienos :)Be tušo :)                                                                      Pirmas sluoksnis


                                                                         Iš šono


                                                                   Antras sluoknisPats optimaliausias yra du sluoksniai, jeigu dėčiau dar i r trečią, būtų sulipusios, bet jeigu kam nors tai patinka galima, bet man asmeniškai, du sluoksniai tušo, atrodo pats tas :)                                                                                XOXOXO


Related Articles

Post a Comment