In Pagrindinis Pasidaryk pats

Šventinis maratonas....

Sveikutės visos :) Sveikinu jus su praėjusiomis šventėmis ir jau artejančiais Naujais metais :) Visiškai netikėtai teko grįžti į Lietuvą, šventėms, bet tikrai labai tuo džiaugiuosi. Nespėjau viso apsipirkimo padaryti( dovanos draugėms ir tėvams, kaip to norėjau), bet tiesą pasakius, niekam net nesakiau, kad grįžtu, tik tėvams, tad visoms draugėms buvo staigmena. Bet tikrai ir aš ir jos liko patenkintos :)

Taigi, grįžau su sūneliu gruodžio 9 dieną. Ir jau sausio pirmąją išskrendam... O atostogos praėjo labai greitai, bet spėjau daug gerų darbų padaryti :) Kūčių stalą ruošėm su mama, tai buvo begalo malonu, nes grįžtu ne kiekvienais metais Kalėdoms namo. Įkelsiu video apačioje, kaip kepėme imbierinius sausainius ir dariau makiažą... Nežinojau ar bus visoms įdomu kaip silkutę ruošėm, virtunukus ir bandeles darėm, tad nekėliau nieko, bet jeigu jums bus įdomu, tikrai kitais metais paruošiu video.
Tiesa, labai norėčiau geresnės kokybės foto ir video, bet mano didysis senelis, dar neaplankė, bet žino, kad man jau reikia naujo HDLR naujo fotoaparato, tad tikiuosi naujais metais grįžusi namo, gausiu jį :) Nes pastebėjau, kad jis tikrai reikalingas, ypač makiažo video ir foto taip pat. Naujiems metams, turiu daug naujų idėjų, tad tikiuosi pavyks visas jas relizuoti, tiek blogo rašyme ir video kūrime, nes kaip jau žinote, auginu sunų, o jis dabar tokio amžiaus, kad viskas jam įdomu ir man daug dalykų neleidžia padaryti... Bet labai tikiuosi daug kas mano gyvenime su naujais metais pasikeis ir jūs pajusite daug skirtumų...
Na gal jau nusibodau su savo tarškalais, tad kviečiu pasižiūrėti nuotraukų ir video. O jūsų komentarų lauksiu apačioje :)


Taip pat jau savo konkurso nugalėtojoms, dovanėlės išsiustos :)))) Tikiuosi, papildomos dovanėlės pradžiugins :)

                                                             xoxoxoPradėjome ruošti stalą :) 

Ir mano mažasis pagalbininkas čia :)

Pirmasis ragauja, kaip mes paruošėm  Kūčių stalą...Na , o apačioje foto- staigmena, kurią, gavau iš Gražinos, tad likau labai maloniai nustebinta, 
tad labai dėkui, tau, kad nepamiršai :))))) 
xoxoxo ;) 


Related Articles

Post a Comment