In

MUST-HAVES TAVO SPINTOJE

Sveikutės,
Tikiuosi darbo savaitė neprailgo :) Šį kartelį noriu su jumis pasidalinti sena kaip pasaulis paslaptimi :))) Nieko labai naujo, tačiau visos šiomis dienomis kai nueiname į parduotuvę apsipirkti, pamirštame, kas yra svarbiausia, ką reikia visada turėti spintoje, kad niekada netektų sakyti- neturiu ko apsirengti :) Bent jau aš tai kartoju šią fraze vos ne kas dien :) Taigi, labai nedarysiu ilgos ižangos, tad pradedu :

LBD( LITTLE BLACK DRESS) Trumpa juoda suknelė yra numeris pirmas mūsų spintoje. Tad tobula juoda suknelė turėtų pabrėžti jusų privalumus. Ši suknelė turėtų tikti kiekvienam figūros tipui, lieknai, stambiai, jaunai, vidutinio amžiaus moteriai, tačiau reiktų tinkamai pasirinkti jos ilgį, kuris būtent atitiktų jūsų figūros tipą.JUODAS SU VIENA SAGA ŠVARKELIS. Svarbiasia šio švarkelio dalis būtų- liemuo( tobulai įlemenuotas) Tobula būtu darbui šis švarkelis su pencil tipo sijonu į ofisą, o kiekvienai dienai, tiesiog t-shirt su džinsais ir niekada neprašausit :)
Į APAČIĄ PLATĖJANČIOS KELNĖS. Šio tipo kelnės suteiks iliuziją, kad turite tobulą figūrą, pailgins kojas, taip suteis jums lieknumo įspūdį. Jeigu mėgstate visokias spalvas investuoti į juodas, pilkas ir smėlio spalvos platėjančias kelnias- gali būti jūsų geriausias metų pirkinys.

MARŠKINĖLIAI, KURIE ATITINKA TOBULAI JŪSŲ KUNO LINIJAS. Jeigu jūs turite nedidelę krūtinę labaisiai jums tiks berankovių apvaliu kaklu marškinėliai, taip pat, aukštu kaklu marškinėliai jums tiks tobulai. Na, o toms kurios turi kuo pasigirti- v iškirptė vienas iš geriausių pasirinkimų, taip pat apvalaus kaklo marškinėliai jums tiks.JUODOS SPALVOS IR MĖLYNOS SPALVOS DŽINSAI. Viena iš didžiausių problemų yra rasti sau tobulai tinkančius džinsus... Iš vienos pusės atrodo, labai lengva rasti sau tinkančius, bet tikrai taip nėra- tai klubai per dideli, tai liemuo per mažas, tai blauzdos aptemptos ir taip toliau... Tad jeigu tu esi iš tų moterų ar merginų, kuri radote sau tobulai tinkančius džinsus- aš tau pavydžiu :) Tau tikrai pasisekė :)
Taip pat turėti spintoje jums tinkančius baltus marškinėlius, juodus leginsus 40 ir 80 denų yra būtina :) Kad pritaikitumėte šiltu ir šaltu oru.
Tikiuosi neprailgo skaityti ir pagelbėjau bent vienai iš jūsų, nuo ko reikėtų pradėti pildydi savo spinta. Pradžia padaryta, tad galime eiti pirkti visą kitą :) Gero likusio savaitgalio visoms, pasimatysime greitai :)

                                                                        xoxoxo :)

Related Articles

Post a Comment