In

Kaip suplanuoti gimtadienį savo mylimam pirmagymiui

Sveikos, mielos mamos :) Tikriausiai ne viena iš mūsų susidūrėme su problema- kaip tobulai atšvęsti mažylio pirmąjį gimtadienį? Man kaip tik neseniai teko susidurti su gimtadienio planavimu ir noriu su jumis pasidalinti savo patirtimi, gal kam pravers :)
Taigi, aš pati mama ir puikiai suprantu, kad mažylio pirmasis gimtadienis- tai didelis rūpestis mums, bet mes norime, kad šventė butų ypatinga. Nors galbūt atsiras mamų, kurios sakys, jis juk mažas ir nesupras- bet manau, vaikai viską supranta, o jeigu dabar nera to didelio supratimo- juk kai paaugs- bus įdomu žiūrėti savo vaikystės nuotraukas ir matyti, kaip tėveliai stengėsi dėl jo :) Taigi:
 • Nuspręskite, ką norite pakviesti į šventę. (Aš kviečiau artimiausias savo drauges, pusseres kurios žinoma turi atžalų)
 • Nuspręskite kada tinkamiausias laikas jums ir jūsų svečiams, kadangi vaiko pirmasis gimtadienis nepatarčiau daryti vėlai vakare(nes norės miego ir pn) 
 • Toliau reikia žiūrėti tinkamą vieta(pagal tai, kur gyvenate ir kur gyvena jūsų kviečiami svečiai)
 • Paskui reikia galvoti ar norite kokios specialios vakarėlio temos? Šis žingsniukas pasufleruos apie dekoracijų tematiką. Taip pat visa atmosfera ir nuotaika vyraus pagal pasirinktą temą. Toks skirstymas kaip mėlyna- berniukui ir rožinė- mergaitei, čia jau nebepadės.... Bet kuri pasirinkta tema- veiks kuo puikiausiai: džiunglės, safari, gyvūnai, traukinukai, piratai, nuotaikos (emocijos), princeses, ir pn
 • Toliau planuojame saldų stala- ar norime keksiuku su stendu ar torto, kuris atitiktų mūsų pasirinktą tema. (gyvūnas, traukinukas, mašinytė...) 
 • Padėkos krepšelis, kiekvienam atėjusiam vaikučiui. Tai tikrai pamalonins kiekvieną vaiką ir padės nuotaikingai užbaigti šventę. Šioje srityje mamos gali pasitegti fantazija ir pačios paruošti krepšelį, tai gali būti bet kokio pavidalo dėžutė, maišelis ir dar smagiau, jeigu pačios galime juos padaryti. Užtrunka tikrai neilgai :) O į vidų dėti irgi galite labai daug- pieštuku, saldainių, mašinėlių ir kita... Čia jau kaip jūsų finansai ir fantazija leidžia :)
 • Dekoracijas siūlau pačioms pasidaryti- tai daug maloniau ir suteiks daugiau unikalumo šventei, na bet jeigu neturite laiko, galima ir įsigyti... 
 • Kvietimai. Labai svarbi dalis, jais jau pasirūpinkite iš anksto, vėl gi, galite daryti pati, yra ir internete( aš kaip užsakinėjau vaikų kambarį, jie jau turėjo paruoštus, reikėjo tik atsisiųsti ir surašyti vardus)
 • Pasirenkate ar jums reikia personažo, kuris, sutampa su jūsų pasirinkta tema. Aš asmeniškai nesirinkau, nes čia tik pirmasis gimtadienis ir jis nebūtų supratęs, kas tai. Bet jeigu vaikučiui jau kokie trys metukai- drasiai rekomenduočiau, jiems būtų su kuo pažaisti, juos užimtų ir tada tėveliams daugiau laiko tarpusavyje pasikalbeti :)
 • Nuotraukos ir video. Labai svarbus momentas. Jeigu turite galimybę- paprašykite jaunesnio savo brolio, giminaičio, kuris visą laiką, galėtų fotografuoti ir filmuoti, nes patiems bus tikrai labai sunku, nes norisi būti nuotraukose su savo mažyliu ir tėveliais ir svečiais, tad fotografijoms, nelabai bus kada. Yra ir vaikų žaidimų kambarių, kurie siūlo šią paslaugą- bent jau Kaune ir kaina šimtas litų. Manau tikrai verta, nebent turite giminaitį, kuris galėtų padėti :)
 • Nuspręskite, kokį maistą tieksite. Yra daug varijantų :) Galbūt megstate pica, tai užsakysite ir tiek, o jeigu norite gaminti namuose- tai vieno kasnio sumuštinukai- pats universaliausias ir puikiausias būdas. Čia jūsų fantazija ir skonis ribų neturi... Rinkitės, kas jums patinka labiausiai. Gėrimus taip pat, rinkitės pagal skonį. 
Štai kokį sąrašą parengiau, dalykų, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį planuojant šventę. Bet daugelyje žingsių galime interpretuoti ir pridėti kažką savo. Na ir kviečiu pasižiųrėti i mūsų mažylio 1 gimtadienio vakarėlį:)Related Articles

Post a Comment